Opisy towarów widniejące na stronie www.an-met24.pl, mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 •  
 • BORON impregnat miedziowy do drewna

  BORON impregnat miedziowy do drewna

  BORON KONCENTRAT 1:9 - impregnat miedziowy do zabezpieczania drewna zielony (odbiór osobisty w sklepie)

  Więcej szczegółów

  BOR5L

  Cena jednostkowa
  • 61,00 zł brutto

  2 dostępne

  Ostatnie egzemplarze!

  Uwaga: Ten towar nie wysyłamy pocztą ani kurierem, tylko można go odebrać osobiście w sklepie !!!

  Boron to profesjonalny impregnat miedziowy w postaci koncentratu do długotrwałej ochrony drewna. Skutecznie chroni drewno przed: grzybami, pleśnią, owadami, bakteriami oraz zwiększa odporność drewna na działanie ognia. Oparty jest na szerokiej wiedzy naszych konsultantów i wykorzystuje najnowsze dostępne osiągnięcia.

  Zastosowanie:
  Preparaty serii Boron przeznaczone są do impregnacji i zabezpieczania wszelkich konstrukcji drewnianych (np. krokwii, konstrukcji drewnianych domów, szklarń). Preparaty chronią drewno przed pleśniami, grzybami, owadami, bakteriami.

  Sposób użycia:
  Przed użyciem preparatu należy go dokładnie wymieszać (tworzenie się osadu jest procesem naturalnym). Aby przygotować roztwór roboczy należy zawartość opakowania 5 kg rozcieńczyć przy pomocy 45 l letniej wody, a następnie dokładnie wymieszać. Opakowanie dokładnie opłukać wodą którą należy użyć do rozcieńczenia koncentratu.Tak przygotowany roztwór nanosić na suche drewno poprzez dwu lub trzykrotne malowanie pędzlem lub kąpiel (minimum 20 minut). Stosować w temperaturze od +5°C do +25°C. Preparat wiąże się z drewnem przez 48 godzin od naniesienia ostatniej powłoki, dlatego do tego czasu należy chronić drewno przed warunkami atmosferycznymi. Po upływie 48 godzin środek staje się odporny na opady atmosferyczne i można
  stosować zaimpregnowane drewno na zewnątrz.

  Przechowywanie:
  W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchych warunkach, w temperaturze nie niższej niż 4°C. Chronić przed przegrzaniem. Okres przydatności do użycia 24 miesiące. Data produkcji na opakowaniu.

  Wydajność:
  5 litrów koncentratu = 50 litrom roztworu roboczego = 150-200 m2 powierzchni.

  Skład:
  zasadowy węglan miedzi, monoetanoloamina, kwas borowy, trietanoloamina, barwniki, środki modyfikujące.

  Atesty:
  Wyrób posiada atest PZH HK/B/0509/2004.Pozwolenie Ministra Zdrowia nr 2420/05 Zgodnie z ustawą z dnia 11 stycznia 2001r. o substancjach i preparatach chemicznych wyrób posiada kartę charakterystyki Rej/3076/2004

  Kontakt


  Sklep AN-MET
  Łódź, ul. Rąbieńska 129
  601-27-10-06

  Nie wszystkie towary, które posiadamy, są umieszczone na stronie !!! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu.

  Kategorie

  Producenci