Opisy towarów widniejące na stronie www.an-met24.pl, mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 •  
 • Rafil gruntoemalia na rdzę 0,8L szara RAL 7040

  Rafil gruntoemalia na rdzę 0,8L szara RAL 7040

  Rafil gruntoemalia na rdzę 0,8L - szara RAL 7040 (odbiór osobisty w sklepie)

  Więcej szczegółów

  RG0,8LS

  Cena jednostkowa
  • 28,00 zł brutto

  Uwaga: Ten towar nie wysyłamy pocztą ani kurierem, tylko można go odebrać osobiście w sklepie !!!

  Gruntoemalia na rdzę przeznaczona do antykorozyjnego, jednowarstwowego malowania powierzchni stalowych, żeliwnych, metalowych, drewna i materiałów drewnopodobnych oraz do renowacji starych powłok. Nie wymaga gruntowania. Stanowi samodzielne zabezpieczenie antykorozyjne w środowiskach korozyjnych od C1 do C3, kreślonych normą ISO 12944-2. Nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń w budynkach:
  mieszkalnych, użyteczności publicznej, w tym w obiektach szpitalnych i oświatowych; usługowych i rzemysłowych, w tym przemysłu spożywczego - wszędzie tam, gdzie nie jest wymagany bezpośredni kontakt z żywnością.


  Gruntoemalia na rdzę jest wyrobem alkidowym i charakteryzuje się krótkim czasem wysychania. Tworzy półmatowe, dobrze przyczepne do podłoża, elastyczne, dobrze kryjące powłoki o dobrych własnościach mechanicznych i dużej odporności na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, mgły solnej i wody.

  Kontakt


  Sklep AN-MET
  Łódź, ul. Rąbieńska 129
  601-27-10-06

  Nie wszystkie towary, które posiadamy, są umieszczone na stronie !!! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu.

  Kategorie

  Producenci