Opisy towarów widniejące na stronie www.an-met24.pl, mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 •  
 • Szpachlówka uniwersalna 750 g

  Szpachlówka uniwersalna 750 g

  Szpachlówka uniwersalna Novol

  Więcej szczegółów

  SU750

  Cena jednostkowa
  • 17,95 zł brutto

  1 dostępny

  Ostatnie egzemplarze!

  Szpachlówka wypełniająca. Stosunkowo twarda i o niewielkiej elastyczności, zalecana jest głównie do obróbki mechanicznej i niezbyt dużych powierzchni. Posiada dobrą przyczepność do różnych podłoży, nie jest jedynie zalecana do stosowania na stali ocynkowanej.


  SPOSÓB UŻYCIA SZPACHLÓWKI POLIESTROWEJ UNIWERSALNEJ
  Nakłada się ją szpachlą na oczyszczone, odtłuszczone i przeszlifowane podłoże. Grubość nakładanej jednorazowo warstwy nie powinna przekraczać 5 mm. Przed użyciem należy dodać do odmierzonej porcji szpachlówki 2÷3% utwardzacza i dokładnie wymieszać. Czas przydatności do użycia po wymieszaniu z utwardzaczem wynosi 4÷6min. w temperaturze 20°C. Po upływie 20÷30 minut powierzchnię szpachlówki można szlifować na sucho lub na mokro odpowiednim papierem ściernym, najpierw grubo-, a następnie drobnoziarnistym. Szpachlówki nie powinno się nakładać w temperaturach poniżej 10°C.

  PRZECHOWYWANIE
  Szpachlówkę poliestrową uniwersalną należy przechowywać w chłodnych pomieszczeniach i unikać naświetlania promieniami słonecznymi.

  Kontakt


  Sklep AN-MET
  Łódź, ul. Rąbieńska 129
  601-27-10-06

  Nie wszystkie towary, które posiadamy, są umieszczone na stronie !!! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu.

  Kategorie

  Producenci